A1 A2 A

-A1-A2-A SINIFI

 

MOTOSİKLET CİNSLERİ:


A 1 : Gücü 11 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,1’i geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletler. Geçerlilik süresi 10yıldır. Kursumuzdan güncel eskişehir a1 ehliyet randevu alma  ile ilgili detaylı bilgi almak için kursumuzu ziyaret edebilir veya iletişim bilgilerimizden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 


A 2 : Gücü 35 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletler. A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olanlar M,A1, sınıfına giren araçları da kullanabilirler. Geçerlilik süresi 10 yıldır. Kursumuzdan güncel eskişehir a2 ehliyet fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için kursumuzu ziyaret edebilir veya iletişim bilgilerimizden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 


A : Sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 35 kilovatı geçen üç tekerlekli motosikletler.  A sınıfı sürücü belgesine sahip olanlar M,A1,A2 sınıfına giren araçları da kullanabilirler. Geçerlilik süresi 10 yıldır. Kursumuzdan eskişehir motosiklet ehliyeti hakkında detaylı bilgi almak için kursumuzu ziyaret edebilir veya iletişim bilgilerimizden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 


KURSA KAYIT ŞARTLARI:

A 1 : 16 yaşını doldurmak. (Kursa kayıt için veli muvafakat belgesi düzenlenmelidir.)


A 2 : 18 yaşını doldurmak


A : En az iki yıllık A2 ehliyetine sahip olanlar için 20 yaşını doldurmak veya 24 yaşını doldurmak.

 

 

 

 

Görseller